VitarGo + KreAlkalyn

Nowy produkt

CARBOHYDRATE - KRE-ALKALYN ENERGY DRINK

Glikogen i kreatyna są dwoma różnymi zapasami energii dla mięśni. Zapasy glikogenu zużywane są podczas długotrwałego wysiłku fizycznego, kreatyna natomiast zużywana jest podczas krótkotrwałego wysiłku, jak na przykład sprint.

Więcej szczegółów

149,00 zł brutto

Więcej informacji

CARBOHYDRATE - KRE-ALKALYN ENERGY DRINK
Glikogen i kreatyna są dwoma różnymi zapasami energii dla mięśni. Zapasy glikogenu zużywane są podczas długotrwałego wysiłku fizycznego, kreatyna natomiast zużywana jest podczas krótkotrwałego wysiłku, jak na przykład sprint. Vitargo, to opatentowane węglowodany o unikalnych właściwościach, zaprojektowane specjalnie z myślą o sportowcach, w celu uzupełnienia glikogenu w mięśniach. Swoją strukturą molekularną przypomina glikogen, ma bardzo niską osmolarność, dzięki czemu bardzo szybko przechodzi przez układ pokarmowy. Vitargo zostało przebadane w instytucie Karolinska w Sztokholmie, w porównaniu z innymi napojami węglowodanowymi dla sportowców. Wyniki badań wykazały, że Vitargo w większym stopniu uzupełnia glikogen i przechodzi szybciej przez żołądek w porównaniu ze zwykłymi węglowodanami. W badaniach klinicznych wykazano, że Kre-alkalyn jest nową stabilną formą kreatyny, która zwiększa siłę mięśniową, przyjmowanie Kre-alkalyn razem z węglowodanami zwiększa jej zapasy w mięśniach! Na podsawie tych wyników przedstawiamy najbardziej skuteczne połączenie węglowodanów z Kre-alkalyn w jednym produkcie. Przyjmując Vitargo z Kre-alkalyn jesteś w stanie trenować dłużej i ciężej, od razu zauważysz różnicę!

Sposób użycia:

Stosuj jedną porcję 75g (2 miarki) wymieszane w wodzie.

Faza ładowania: Dzień 1-5 przyjmuj 3 porcje Vitargo Kre-Alaklyn w ciągu dnia między posiłkami, ostatnią z trzech porcji pij bezpośrednio po zakończeniu wysiłku jeśli jest to dzień treningowy..

Faza podtrzymująca: Od dnia 6 przyjmuj jedną porcję Vitargo Kre-Alkalyn po treningu. Vitargo Crea- skutecznie uzupełnia zapasy glikogenu w mięśniach, zapewniając jednocześnie optymalną ilość Kre-Alkalyn.

Korzyści:

  • 100% zawartości Vitargo!
  • Szybsze uzupełnienie glikogenu
  • Szybkie źródło energii
  • Szybko przechodzi przez układ pokarmowy
  • Przyszłośc ładowania kreatyną znajduje się w tym produkcie!
Składniki: Ultra High-Molecular Weight (500,000-700,000) Long Chain Native Waxy Maize Starch (Vitargo), Kre-Alkalyn, acidifying agent: citric acid, aroma, dye (orange flavour): beetroot extract and curcumine, sweeteners: sucralose Splenda and acesulfame-K
 
Ostrzeżenia: Najlepiej spożyć przed końcem : patrz opakowanie. Przechowywać w temperaturze nie przekraczającej 25 stopni w chłodnym miejscu z dala od światła słonecznego. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci. Przechowywać z dala od dzieci. Nie używaj jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.
Wartość odżywcza
Porcja: 2 miarki (75g)
Wsartości w porcji
Kalorie: 294       Calories from FatKalorie z tłuszczu: < 4,5
% Daily Value*
Tłuszcz< 0,5 g
0,8 %
Węglowodany 64 g
21 %
    ze skrobi 60 g
?
    cukry proste
< 0,5 g
?
Białko
< 0,5 g
1%
Kre-Alkalyn - Buffered Creatine - Us patent #6,399,661
3 g
?
* Percent Daily Values are based on a 2.000 calorie diet. Your Daily Values may be higher or lower, depending on your calorie needs.  Daily Value not established. Kre-Alkalyn is a registered trademark of Bioceutical Research and Development Laboratory (BR&D). Creatine Monohydrate with corrected pH - Us patent #6,399,661. International Patents Pending. All International Rights Reserved.

Opinie

Napisz opinię

VitarGo + KreAlkalyn

VitarGo + KreAlkalyn

CARBOHYDRATE - KRE-ALKALYN ENERGY DRINK

Glikogen i kreatyna są dwoma różnymi zapasami energii dla mięśni. Zapasy glikogenu zużywane są podczas długotrwałego wysiłku fizycznego, kreatyna natomiast zużywana jest podczas krótkotrwałego wysiłku, jak na przykład sprint.