Tribusten cps. - 125cps

Nowy produkt

AMIX Tribusten, to bardzo silny, całkowicie naturalny ziołowy booster testosteronu. Formuła została specjalnie zaprojektowana w celu zwiększenia naturalnego poziomu testosteronu, w celu zapewnienia stabilnego anabolicznego stanu, który jest kluczem do wzrostu mięśni, siły i ogólnej wydolności fizycznej.

Więcej szczegółów

99,00 zł brutto

Więcej informacji

AMIX Tribusten, to bardzo silny, całkowicie naturalny ziołowy booster testosteronu. Formuła została specjalnie zaprojektowana w celu zwiększenia naturalnego poziomu testosteronu, w celu zapewnienia stabilnego anabolicznego stanu, który jest kluczem do wzrostu mięśni, siły i ogólnej wydolności fizycznej. Ta unikatowa formuła zawiera Methocell CRT-ss w celu zapewnienia maksymalnego długotrwałego efektu. AMIX Tribusten łączy w sobie Tribulus Terrestris oraz matrix testosteronowy składający się z 6 wysoce efektywnych stymulatorów testosteronu. Są to naturalne ziołowe składniki, które podnoszą naturalną produkcję testosteronu. Tribusten jest świetny dla kulturystów i innych sportowców, którzy stawiają sobie wysokie cele.

Sposób użycia:

Stosuj 3-5 kapsułek dziennie przed treningiem. W dzień nietreningowy przyjmuj porcję ze śniadaniem. Produkt powinno się stosować przez okres 8 tygodni, następnie zaleca się zrobić przerwę na 4 tygodnie.

Korzyści:

  • Zwiększa naturalną produkcję testosteronu
  • Wspomaga rozwój siły i mięśni
  • Zwiększa libido
  • Zawiera CRT-ss
  • Naturalny ziołowy produkt
Tribulus Terrestris jest całkowicie naturalny i bardzo mocny wzmacniacz testosteronu znane od wieków. Od 1990 został wykorzystany jako wzmacniacz libido i wydajności przez kulturystów i sportowców siłowych.Tribulus Terrestris zwiększa ciała jest naturalny poziom testosteronu, a tym samym poprawia libido (popęd płciowy), stymuluje wzrost mięśni, zwiększa siłę i zwiększa poziom energii .
 
Saw Palmetto Extract to wyciąg z małym palma Serenoa Repens owocu, który został zastosowany w tradycyjnej i alternatywnej medycynie do różnych korzyści. Ekstrakt jest bogaty w różne kwasy nasycone i nienasycone tłuszczowe i fitosterole, które wydają się być aktywne składniki. Saw Palmetto obsługuje korzyści z testosteronu.
 
Muira Puama Suszone Extract to małe drzewo pochodzi z lasów deszczowych Amazonii. W brazylijskiej medycynie Muira Puama jest znany jako potężny afrodyzjak i środek pobudzający seksualnej, która może zwiększyć libido, promowania funkcje seksualne, uspokój nerwy, łagodzi depresję i poprawić pamięć.
 
Panax ginseng jest również znany jako azjatyckiego żeń-szenia. Według tradycyjnej medycyny chińskiej Panax ginseng promuje energię (Yang), poprawia krążenie, zwiększa ukrwienie obsługuje odzyskiwanie po chorobie i stanowi ogólną stymulację organizmu.
 
Cucurbita Pepo Extract to uprawne roślin z rodzaju Cucurbita. Cucurbita Pepo aktywnie wspiera pozytywną aktywność testosteronu (zapobiega dezaktywacji). Cucurbita Pepo hamuje konwersję testosteronu do dihydrotesterone. Jako naturalne źródło cynku, Cucurbita pepo również przyczynia się do optymalizacji produkcji testosteronu.
 
Avena Sativa Extract to wyciąg z dzikiej słomy owsianej, który uwalnia związki testosteronu u mężczyzn i kobiet, a tym samym wspomaga libido (popęd płciowy), zwiększa wytrzymałość i ogólną wydajność fizyczną i umysłową. Avena Sativa jest powszechnie przyjmowany z produktów mających na celu zwiększenie poziomu testosteronu, takich jak tribulus terrestris.
 
Cordyceps Sinensis jest powszechnie znany jako Caterpillar Grzyby i uważa się grzyb medicalo lekami orientalnych, takich jak tradycyjnej medycyny chińskiej i tybetańskiej. Cordyces Grzyb pomaga zwiększyć wytrzymałość, poziom energii i wytrzymałości.
Inne Składniki: Gelatin capsule (made from pure gelatin, water, dyes: titanium dioxide), Methocel (Micro-Polymer Cellulose Ethers of Hydrophilic Matrix Systems), magnesium stearate, silicon dioxide.
* Daily Value (DV) not established
 
Ostrzeżenia: Najlepiej spożyć przed końcem : patrz opakowanie. Przechowywać w temperaturze nie przekraczającej 25 stopni w chłodnym miejscu z dala od światła słonecznego. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci. Przechowywać z dala od dzieci. Nie używaj jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.
Wartość odżywcza:
Porcja: 5 kapsułek
Wartośći w porcji                         
Active ingredients                                                % Daily Value*
Tribulus Terrestris (40% steroidal saponins)
2 000 mg
Saw Palmetto Extract (Standardized to contain 25% fatty acids)
300 mg
Muira Puama Dried Extract (4:1)
250 mg
Panax Ginseng (Standardized to contain 25% Ginsenosides)
250 mg
Cucurbita Pepo Extract (10:1)
200 mg
Avena Sativa Extract (10:1)
150 mg
Cordyceps Sinensis (Standardized to contain 7% Cordyceptic acid)
100 mg
 

Opinie

Napisz opinię

Tribusten cps. - 125cps

Tribusten cps. - 125cps

AMIX Tribusten, to bardzo silny, całkowicie naturalny ziołowy booster testosteronu. Formuła została specjalnie zaprojektowana w celu zwiększenia naturalnego poziomu testosteronu, w celu zapewnienia stabilnego anabolicznego stanu, który jest kluczem do wzrostu mięśni, siły i ogólnej wydolności fizycznej.