MuscleCore DW - MuscleDrol Anabolic 60cps BOX

Nowy produkt

MuscleCore  MuscleDrol  Naturalny wzmacniacz poziomu testosteronu.

Więcej szczegółów

119,00 zł brutto

Więcej informacji

Naturalny wzmacniacz poziomu testosteronu.

MuscleDrol firmy Amix Nutrition to rewolucyjny suplement „pro-testosteronowy” oparty głównie na dwóch patentach wykonanych z naturalnych składników, takich jak Taxadrol® i ZMA®, ale zawiera również naturalne ekstrakty, takie jak Saw Palmetto.

Taxadrol® jest konglomeratem ekstraktów botanicznych. Hamuje produkcję / transformację estrogenu i wspomaga produkcję męskich hormonów.

ZMA®: sprzyja zwiększonemu poziomowi testosteronu i IGF-1, co pomaga w przyroście mięśni i wynikającym z tego zwiększeniu siły i beztłuszczowej masy mięśniowej.

Saw Palmetto (Serena repens): to roślina, której dojrzałe owoce były tradycyjnie używane przez rdzennych Amerykanów ze względu na jej właściwości lecznicze, stosowane dla zdrowia prostaty. Jego mechanizm działania hamuje enzym 5-alfa-reduktazę, co z kolei zmniejsza konwersję testosteronu do hormonu DHT (dihydrotestosteron), który jest jedną z głównych przyczyn zapalenia gruczołu krokowego, cewki moczowej i łysienia.

Główne efekty:

Zwiększa poziom testosteronu w sposób naturalny.

Pomaga zwiększyć beztłuszczową masę mięśniową.

Zwiększa moc i energię.

Witamina D przyczynia się do prawidłowego wykorzystania absorpcji / wapnia i fosforu, to przyczynia się do utrzymywania zdrowych kości, mięśni, zębów i przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu immunologicznego.

Zalecane dawkowanie: Przyjmować 1 kapsułkę dziennie przed wysiłkiem. Popić dużą ilością wody

Składniki: ZMA  (cynk w siarczanu formą L-Monomethionine i L-asparaginianu, cytrynian magnezu, tlenek magnezu, chlorowodorek pirydoksyny), ekstrakt Saw Palmetto (Serenoa repens - owoce), kapsułki żelatynowej (z czystego żelatyna, woda, barwnik: dwutlenek tytanu), 0,1% cholekalcyferol (wit D3). Taxadrol (Pinus sylvestris), środki przeciwzbrylające: stearynian magnezu, ditlenek krzemu  

Ostrzeżenie alergen: Może zawierać śladowe ilości mleka, jaj, soi, glutenu, skorupiaków, orzechy i orzeszki ziemne.

Ostrzeżenie: Nie używaj tego produktu, jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci. Trzymać z dala od dzieci. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki! Przechowywać w temperaturze nie przekraczającej 25 ° C, w suchym i chłodnym miejscu, z dala od światła słonecznego. Produkt nie powinien być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Producent nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe w wyniku niewłaściwego użytkowania lub przechowywania.

Opinie

Napisz opinię

MuscleCore DW - MuscleDrol Anabolic 60cps BOX

MuscleCore DW - MuscleDrol Anabolic 60cps BOX

MuscleCore  MuscleDrol  Naturalny wzmacniacz poziomu testosteronu.