You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

CatuaBolix cps.

Nowy produkt

89,00 zł

CatuaBolix Bardzo mocny booster testosteronu zwiększający libido, specjalnie zaprojektowany przez firmę AMIX dla najbardziej wymagających sportowców. W skład tego niesamowitego produktu wchodzą afrodyzjaki używane od wieków przez Brazylijskich Indian. Ten niesamowity produkt zmniejszy Twoje zmęczenie oraz podniesie siłę wraz z libido i funkcjami seksualnymi na niewyobrażalny poziom, w naturalny sposób, bez żadnych skutków ubocznych. Catuabolix poprawia również pamięć i chroni komórki mózgowe, łagodzi nerwy, depresję i ból, obniża zmęczenie i ciśnienie krwi.

Dawkowanie:

Przyjmuj 2 kapsułki dziennie z posiłkami. Produkt należy obficie popić wodą.

Korzyści:

  • Bardzo silny booster testosteronu
  • Stymuluje centralny układ nerwowy
  • Siłny afrodyzjak
  • Zwiększa siłę, łagodzi depresję i stany zmęczenia
  • Bez skutków ubocznych!
Inne składniki: Kapsułka żelatynowa (z czystego żelatyna, woda, barwniki, dwutlenek tytanu), stearynian magnezu, dwutlenek krzemu
 
* Dzienne zapotrzebowanie (DV) nie ustalono
 
Najlepiej spożyć przed końcem: patrz opakowanie. Przechowywać w temperaturze nie wyższej niż 25 o, C w suchym i chłodnym miejscu, z dala od światła słonecznego. Ostrzeżenie: Nie używaj tego produktu, jeśli jesteś w ciąży lub karmiące. Przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem, jeśli masz, lub miały, powiększenie gruczołu krokowego lub stan hormonowrażliwym. Przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem, jeśli wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane. Nie jest przeznaczony do użytku przez osoby w wieku poniżej 18 lat z dala od dzieci. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki!
Wartość odżywcza:
Porcja: 2 kapsułki       
Wartość w porcji                          
Active ingredients                                   % Daily Value*
AmixTM CatuaBolix
 
   Catuaba Bark Powder (Erythroxylum Catuaba)
1 000 mg
   Muira Puama
100 mg
CRT-ss (Controlled Release Technology Support System)
 
Methocel? (Micro-Polymer Cellulose Ethers of Hydrophilic Matrix Systems)

Opinie

Napisz opinię

CatuaBolix cps.

CatuaBolix cps.

CatuaBolix Bardzo mocny booster testosteronu zwiększający libido, specjalnie zaprojektowany przez firmę AMIX dla najbardziej wymagających sportowców. W skład tego niesamowitego produktu wchodzą afrodyzjaki używane od wieków przez Brazylijskich Indian.

8 innych produktów w tej samej kategorii: