You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ChampION Sports Fuel

Nowy produkt

69,00 zł

AMIX Champion, to popularny koncentrat w płynnej formie, zaprojektowany specjalnie z myślą o łatwym przygotowaniu napoju sportowego. Produkt ten zaspokoi potrzeby zarówno wyczynowych sportowców, jak i osób ćwiczących rekreacyjnie. Champion może być przyjmowany przed, podczas oraz po wysiłku. Ten niesamowity produkt zawiera najwyższej jakości źródła energii w celu optymalnego jej dostarczenia oraz elektrolitów do tkanki mięśniowej, zapobiegając w ten sposób skurczom oraz odpowiednio je nawadniając.

Dawkowanie:

Podstawowa dzienna porcja to 10ml. Wymieszaj jedną porcję 10ml w 500-700ml wody. Maksymalna dawka dobowa wynosi 50ml preparatu w zależności od długości trwania wysiłku i temperatury otoczenia.

Korzyści:

  • Nawadnia cały organizm, chroni przed odwodnieniem
  • Dostarcza energię, zwiększa wydajność fizyczną
  • Zawiera specjalnie dobrany kompleks przyspieszający regenerację po wysiłku
  • Dostarcza optymalnej porcji elektrolitów
  • Niesamowity smak!
  • Nie zawiera aspartamu!
  • Stosunek rozcieńczenia to 1:70

Ostrzeżenia: Najlepiej spożyć przed końcem : patrz opakowanie. Przechowywać w temperaturze nie przekraczającej 25 stopni w chłodnym miejscu z dala od światła słonecznego. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci. Przechowywać z dala od dzieci. Nie używaj jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Przygotowaną porcję napoju spożyj w przeciągu 24 godzin.

Opinie

Napisz opinię

ChampION Sports Fuel

ChampION Sports Fuel

AMIX Champion, to popularny koncentrat w płynnej formie, zaprojektowany specjalnie z myślą o łatwym przygotowaniu napoju sportowego. Produkt ten zaspokoi potrzeby zarówno wyczynowych sportowców, jak i osób ćwiczących rekreacyjnie.

2 innych produktów w tej samej kategorii: